Zarejestruj się a będziesz otrzymywać ciekawe informacje: Indie, Nepal, Bhutan, Chiny i Tybet

A A A

Zajmujemy się organizowaniem wypraw indywidualnych do Tybetu. Uczestnicy wyprawy muszą we własnym zakresie wykupić wizę do chin w Ambasadzie Chińskiej w Warszawie. Wiza musi być wykupiona min 30 dni przed planowanym wjazdem do Tybetu. Oryginał Pozwolenia na wjazd do Tybetu otrzymacie Państwo od naszego agenta w Pekinie lub Katmandu. Jeśli są to wyprawy indywidualne dla 2-10 osób bez polskiego pilota to wszystkie formalności są załatwiane przez nasze biuro w Tybecie.

Jeśli chcecie wyruszyć z innego miejsca w Chinach to proszę zarezerwować tam hotel i podać dokładny adres do przesłania pocztą chińską od naszego agenta w Lhasie (Tybet). Hotel musi być wiarygodny, bo Oryginał Pozwolenia mogą zgubić, albo powiedzą, że nie otrzymali. Bierzemy odpowiedzialność za usługę przesyłania Pozwolenia na wjazd do Tybetu tylko do naszych agentów w Pekinie i Katmandu. Kopie pozwolenia przesyłamy mailem na adres uczestników wyprawy. Oryginał Pozwolenia na Tybet nie może opuścić granic Chińskiej Republiki Ludowej, więc tylko jest możliwe przesyłanie do Chin. Można też załatwić pozwolenie na wjazd do Tybetu z Nepalu, gdzie jest wbijane do paszportu razem z wizą chińską.

Pozwolenie na wjazd do Tybetu jest potrzebne do okazania w pociągu lub samolocie, który jedzie/leci do Lhasy.

Wyprawy poza Lhasę w Tybecie są organizowane samochodami terenowymi Land Rover'ami lub busikami w zależności od planowanej trasy i ceny jaką chcą zapłacić uczestnicy, kilkuosobowymi busikami jest taniej. Wszystkie wyprawy są z lokalnym tybetańskim przewodnikiem.

Jeśli chcecie Państwo dołączyć do grup, które zbieramy na wyjazd do Tybetu prosimy o kontakt z biurem GlobNet.

Organizujemy również wycieczki po Pekinie, transfery z lotniska, bilety na przejazdy pociągiem sypialnym do Lhasy oraz przeloty na lotnisko w Lhasie.

Jeśli chcesz zapoznać się z naszymi wyprawami w Tybecie to kliknij tutaj.

Jeśli chcesz poczytać ciekawe artykuły i zebrać informacje o podróżowaniu po Tybecie kliknij tutaj

Chiny + Tybet + Nepal 16 dni

Chiny + Tybet + Nepal 16 dni mał grupa

z polskim pilotem

ZOBACZ PROGRAM

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Tybet - Wyprawa grupowa

Chiny + Tybet + Nepal + Indie 22 dni

z polskim pilotem

ZOBACZ PROGRAM

Zapisz

Zapisz

Tybet - Wyprawa grupowa

Chiny + Tybet + Nepal + Bhutan + Indie 22 dni

z polskim pilotem

ZOBACZ PROGRAM

Zapisz

Chiny + Tybet 13 dni

Pekin, Xian, Xining, Lhasa, Gyantse, Shigatse, Lhasa, Shanghai

z polskim pilotem

ZOBACZ PROGRAM

Zapisz

Zapisz